Wyślij esemes z imieniem, nazwiskiem i numerem kontaktowym. Oddzwonimy!
Tel: 07902 325030

CSCS Cards „Construction Skills Certification Scheme” 

Karta CSCS to dokument określający specjalizację i poziom doświadczenia pracowników budowlanych oraz potwierdzajacy znajomość przepisow bezpieczeństwa i higieny pracy (Health and Safety). Dokument jest wymagany od pracowników w większości firm budowlanych w UK. Wydawany jest przez CITB Construction Skills Training Board, krajową organizację odpowiedzialną m.in. za organizację kursów przygotowujących do pracy w zawodach budowlanych. Aby  otrzymać karte, należy zdać egzamin z zakresu BHP oraz wypełnić odpowiednią aplikację.

First Aid

To trening, na którym nauczysz się udzielania pierwszej pomocy. Poznasz zasady i techniki przydatne w sytuacjach emergency. Po jego zakończeniu uzyskuje się pełne kwalifikacje, dzięki którym można profesjonalnie udzielać pierwszej pomocy.

Work at Height

W trakcie szkolenia nabedziesz umiejętności potrzebne do skutecznego radzenia sobie w pracy na wysokościach i kontrolowania ryzyka. Szkolenie obejmuje zagadnienia  z zakresu tego jak ważna do podjęcia pracy na wysokości jest ocena ryzyka, jak bezpiecznie korzystać z urządzenia dostępu i jak pracownicy mogą zmniejszyć ryzyko upadków z wysokości.

Asbestos Awareness

Szkolenie pozwoli ci zrozumieć ryzyko związane z praca przy azbescie i nauczy sposobow pozwalajacych zminimalizowac zagrozenie.  Odpowiednie dla wszystkich osob, które mogą być narażone na działanie azbestu w miejscu pracy.

Manual Handling

Nauczysz sie bezpiecznych technik przemieszczania przedmiotów oraz ocenę ryzyka i eliminację lub redukcję przemieszczanego ciężaru. Instruktaż kursu skierowany jest do wszystkich pracowników, którzy w swojej pracy wykonują czynności związane z transportem ładunków i przedmiotów.

PASMA Training

Kurs w trakcie ktorego zapoznasz sie z zasadami bezpiecznego montażu mobile towerów.

Kończy się egzaminem, a certyfikat uzyskają osoby, które uzyskają pozytywny wynik szkolenia.

SSSTS „Site Supervisors Safety Training Scheme”

Szkolenie SSSTS jest kursem kierowanym do osób, które pomagają w prowadzeniu budów i w przyszłości chcą uzyskać wyższe kwalifikacje pozwalajace im objac stanowiska zarzadzajace. Szkolenie konczy sie egzaminem, ktorego pozytywne zdanie kwalifikuje do otrzymania certyfikatu.

SMSTS „Site Management Safety Training Scheme”

Szkolenie jest prawnie wymagane od osób prowadzących projekty budowlane.

To trening odpowiedni  dla osób obejmujących stanowiska, które wymagają odpowiedzialności w branży budowlanej lub dla każdego, kto chce zostać menadżerem.

Pobierze Kursy w PDF